ANDREW RABBIT

Jsem český DJ, který pravidelně hraje na parties v rámci České republiky již sedmým rokem. Začínal jsem jako rezidentní DJ Dance Baru Hvězda v Uherském Hradišti a postupně jsem objevoval kluby v celém Česku, přičemž jsem hrál např. ve Star Clubu Flip ve Zlíně, Vinárně ve Strážnici a v Poppocafépetlu nebo Distriktu7 v Praze. Následně jsem měl možnost zahrát si v roce 2019 na CAMP Festivalu v Dubňanech a nyní mě můžete pravidelně potkávat na těch nejlepších parties v brněnských klubech - Sonu, Flédě, Tabarinu a nebo na letní zahrádce Pivovaru Harry. Ve svém rodném okrese Uherské Hradiště pravidelně spolupořádám barovou chill akci Back to Enko v Enko Baru v Uh. Hradišti a Baťák Boat - jedinečnou party plavbu na Baťově kanále a řece Moravě s melodickým nádechem a sunset vibem.

Mým nejoblíbenějším stylem je Tech Bass House, který rád obohatím o komerční rádiové prvky. Většinou se snažím své sety skládat tak, aby publikum bavily a byly jim blízké, zároveň se však na každé akci snažím lehce odlišit a vtisknout svému setu i lehce undregroundový rukopis, což zase baví víc mě. Tímto jsou mé sety vyvážené a skvěle si je užije jak publikum tak i já.

Osobně jsem vyrostl na setech od Dimitri Vegas & Like Mike, avšak nyní mě již více baví interpreti jako James Hype, Matroda, BRANDON, HUGEL, Julian Jordan, Levex, Fat Tony či více neznámí producenti a DJs.

Chci aby si každou mou party lidi užili a je mi jedno jestli hraju pro 20 nebo pro 1000 lidí. Hudba nás všechny spojuje a díky ní zapomínáme na každodenní starosti a cítíme se aspoň na chvíli volní a svobodní. 

Moje životní motto je: "MAKE THE WORLD A BETTER PLACE!" a budu rád, když ho budeme plnit společně!

Andrew

DSC08298